POLO ŁEZKA

Nowy produkt

MATERIAŁ:
BAWEŁNA 100%

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

OSZULKA O ORYGINALNYM KROJU.

DLA KLIENTÓW CENIĄCYCH STYL I DOBRĄ JAKOŚĆ

ZAMÓWIENIE PROSZĘ DOPASOWAĆ DO ROZMIARÓWKI PODANEJ PONIŻEJ

 

KOSZULKA POLO ŁEZKA

 

ROZMIAR (wzrost)         OBW.KL.PIERSIOWEJ

 

158-XS                                          95 cm

164-S                                          100 cm

170-M                                          106 cm

176-L                                           112 cm

182-XL                                         120 cm

188-XXL                                       126 cm

Koszulki polo

Koszulki polo są niezwykle popularne zarówno wśród młodzieży jak i a także osób dojrzałych. Ich wielofunkcyjny styl powoduje, że możemy je nosić do pracy, na co dzień a także na zebranie biznesowe o luźniejszym charakterze. Koszulki polo z naszego asortymentu wytwarzane są z materiałów znakomitej jakości. Jako polo producent proponujemy koszulki w opcji standard lub z tak zwaną łezką. Niemało modeli i kolorów do wyboru pozwala na dobranie koszulki całkowicie do potrzeb Klientów.

Producent odzieży reklamowej Frotex

Wytwórca odzieży – Przedsiębiorstwo produkcyjne Frotex to renomowana hurtownia odzieżowa. Lublin to dominujący okręg działalności. Jednakże jest to zarazem internetowa hurtownia odzieży, na skutek czego można złożyć zamówienie na jej produkty takie jak odzież młodzieżowa, odzież dla firm, usługę haftu komputerowego nawet jeżeli nie mieszkamy w Lublinie. Hurtownia odzieży Frotex proponuje między innymi koszulki polo, bluzy polarowe z haftem, odzież młodzieżową a także t-shirty. Wszystko doskonałej jakości.

Jakość towarów

Jako wytwórca odzieży stosujemy jedynie najwyższej jakości tekstylia a także doskonałe materiały, kładziemy duży nacisk na to by nasze produkty były trwałe, porządne i nie ulegały szybkiemu zniszczeniu. Przynosi to gwarancję wysokiego zadowolenia klientów końcowych, którzy często wracają z kolejnymi zakupami. Wytwarzane przez nas podkoszulki i bluzy stworzone są z surowca znacznie grubszego a także lepszego niż tanie „marketowe marki". Również wyjątkowo dobra jakość szwów i ogromna dokładność ich wykonania owocują lepszą jakością, bluzy i t-shirty układają się na skutek tego istotnie lepiej i są sporo bardziej trwałe. Warto mieć na uwadze, że nie jesteśmy wyłącznie hurtownią, ale też wytwórcą odzieży użytkowej jak również reklamowej, toteż jesteśmy przekonani, iż oferowany towar jak przykładowo bluzy kangur, polary, koszulki polo czyli, t-shirty są pierwszej jakości. Nasze przedsiębiorstwo od długiego czasu zajmuje się produkcją wyrobów odzieżowych z haftem. Już od przeszło dwóch dekad zapewniamy naszym Odbiorcom znakomitej jakości bluzy z polaru, t-shirty a także koszulki polo. Haft realizujemy też na odzieży przekazanej przez Klienta. Haft może być wykonany na każdej tkaninie.

Dzięki wysokiej jakości maszynom zamówienia wykonujemy ekspresowo, skutecznie i w zgodzie z najwyższymi standardami. Dodatkowo możesz powierzyć nam projekt haftu oraz odzieży na indywidualne zlecenie – wystarczy się z nami skontaktować.