T-SHIRT

Nowy produkt

T-SHIRT

GRAMATURA 180g

BAWEŁNA 100%

Więcej szczegółów

Więcej informacji

T-shirt wykonany jest z bawełny czesanej, stabilizowanej

Staranne szycie

Szwy na ramionach wzmocnione lamówką

Koszulki T-shirt

Już od dziesiątek lat t-shirty towarzyszą nam w codziennym życiu - jest to odzież wielofunkcyjna, po którą sięgamy chętnie przede wszystkim w ciepłe dni. Przewiewne a także lekkie, wykonane z najlepszej jakości materiałów przynoszą duży komfort nawet w największe upały. przy użyciu coraz popularniejszych, przeróżnych nadruków oraz haftów umożliwiają wyrażenie siebie - swoje preferencje odnośnie muzyki, zapatrywania albo poczucie humoru. W związku z tym tak ochoczo sięgają po nie zarówno dorośli, jak i młodzież. Oferowane przez nas t-shirty to koszulki utworzone z wysokiej jakości materiału dlatego wybierając je możesz być pewien, iż napis nie zejdzie przy pierwszym praniu, zaś ubiór przetrwa kilka sezonów. Dbamy o każdy szczegół, tak, aby każdy Odbiorca był zadowolony z zakupu.

Hurtownia odzieży reklamowej FRX

Producent odzieży – firma Frotex to znana hurtownia odzieżowa. Lublin to główny obszar działalności. Jednak jest to równocześnie internetowa hurtownia odzieży, na skutek czego można złożyć zamówienie na jej towary takie jak odzież dla firm, odzież młodzieżowa, usługi haftu komputerowego nawet jeżeli nie przebywamy w Lublinie. Hurtownia odzieży Frotex ma w ofercie między innymi t-shirty, bluzy polarowe z haftem, odzież młodzieżową oraz koszulki polo. Wszelki asortyment najwyższej jakości.

Wysoka jakość naszych wyrobów

Jako wytwórca odzieży wykorzystujemy jedynie dobrej jakości tekstylia a także doskonałe materiały, dbamy o to żeby nasze wyroby były mocne, solidne oraz odporne na zniszczenia. Zapewnia to gwarancję wysokiego usatysfakcjonowania klientów końcowych, którzy nieraz powracają po kolejne zakupy. Nasze podkoszulki oraz bluzy wykonane są z materiału istotnie grubszego a także lepszego niż tanie „marketowe marki". Podobnie bardzo dobra jakość szwów i wielka precyzja ich zrealizowania owocują lepszą jakością, t-shirt-y oraz bluzy układają się na skutek tego o wiele lepiej i są znacznie bardziej wytrzymałe. Należy mieć na uwadze, że jesteśmy nie tylko hurtownią, lecz też wytwórcą odzieży użytkowej a także reklamowej, toteż mamy pewność, iż sprzedawany wyrób jak na przykład polary, bluzy kangur, t-shirty bądź koszulki polo są najlepszej jakości. Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją wyrobów odzieżowych z haftem. Już od przeszło dwóch dekad zapewniamy naszym Nabywcom znakomitej jakości koszulki polo, bluzy z polaru a także t-shirty. Haft realizujemy również na odzieży dostarczonej przez Kontrahenta. Haft może być stworzony na dowolnym materiale.

Za sprawą wysokiej jakości maszyn zamówienia realizujemy prędko, sprawnie i zachowując najwyższe standardy. Dodatkowo możesz zlecić nam projekt haftu i odzieży na specjalne zlecenie – wystarczy, że skontaktujesz się z nami.